AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

I Rajd Zawodowców CKZiU

22CZE

20 czerwca br. dzięki wsparciu sponsorów 38-osobowa grupa wyróżnionych uczniów  Centrum pod opieką Dyrekcji, nauczycieli oraz opiekunek Samorządu Uczniowskiego wzięła udział w wycieczce na Baranią Górę. W rolę przewodnika wcielił się nauczyciel matematyki, który ma uprawnienia przewodnika górskiego. Wszyscy uczestnicy szlakiem niebieskim sprawnie i w dobrych humorach dotarli na szczyt. Z wieży widokowej na szczycie podziwili panoramę Beskidu Śląskiego, Beskidu Żywieckiego, Małą Fatrę i Tatry, a więc góry Polski, Czech i Słowacji. Widoczność była idealna. Pogoda była wymarzona na taką wędrówkę, błękitne bezchmurne niebo i piękne słońce.

 Po chwili odpoczynku – obowiązkowe zdjęcie – i cała grupa przeszła do schroniska PTTK Przysłop pod Baranią Górą. Dzięki obsłudze na polanie przygotowano miejsce na ognisko. Chwila na odświeżenie i wszyscy siedzieli dookoła, a na ruszcie przypiekały się kiełbaski. Po posiłku zregenerowani i pełni sił najpierw szlakiem czerwonym, a następnie czarnym uczestnicy zeszli do Wisły Czarne, skąd autokarem wrócili do Mysłowic.

Uśmiechy na zdjęciach i filmach prowadzonej na Facebook’u relacji świadczą o tym, że z pewnością już dzisiaj zaczynają planować kolejną edycję RAJDU ZAWODOWCÓW!

Skip to content