AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Walentynki 2019 w CKZiU.

08LUT

„Już przeminął czas choinki, czas wysyłać walentynki!!!

Zwyczaje walentynkowe już na stałe zakorzeniły się w naszej szkole. Apel z okazji walentynek odbył się dnia 8  lutego 2019 roku. Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotował różne ozdoby, którymi potem udekorował szkołę. Przystrojona szkoła wprawiła nas w miłosny, przyjazny i romantyczny nastrój, który wszystkim się udzielił. Z okazji Dnia Zakochanych Samorząd zorganizował „pocztę walentynkową.” Zostało ustawione kolorowe pudełko, do którego uczniowie mogli wrzucać swoje kartki z wyrazami sympatii dla koleżanek i kolegów.

Podczas apelu nastąpiło wręczenie nagród w konkursie na Miss i Mistera Walentynek – którymi w tym roku zostali: Wiktoria Gajewska z klasy II TEO oraz Mateusz Kucharski z Klasy III TIE.

Następnie rozstrzygnięto konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną na recenzję ulubionej książki.

I miejsce zajęła Weronika Kowalczyk z klasy IV THO, miejsce II otrzymał Rafał Stencel z klasy I MFW, miejsce trzecie zajęła Natalia Wojciechowska z klasy, a wyróżnienie trafiło do Patrycji Chowaniec z klasy IV THO.

Laureatom jednego jak i drugiego konkursu serdecznie gratulujemy

Na zakończenie pani wicedyrektor Edyta Jerzowska przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa w uprawianiu sportów zimowych i  życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Aby ten wspaniały czas dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć, odpoczynku, przygód, poznawania nowych miejsc i ludzi. Pani dyrektor wyraziła nadzieję, że po feriach wszyscy wrócą zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim półroczu

Skip to content