AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

„JEDEN Z DZIESIĘCIU”, czyli finał szkolnego konkursu z branży turystyczno-hotelarskiej

24MAR

23.03.2023 w naszym Centrum odbyła się druga edycja szkolnego konkursu turystyczno – hotelarskiego „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. Udział w tej wyjątkowej rywalizacji wzięli ci uczniowie i uczennice, którzy 7.03.2023 w eliminacjach uzyskali najwyższe wyniki. Spośród 33 zawodników najlepszymi okazali się:

Emilia Szymczak, klasa 2 ŻO5
Agata Jaromin, klasa 3 ŻHO5
Paulina Flasza, klasa 3 ŻHO5
Ksawery Dyga, klasa 3 ŻHO5
Oliwia Kotara, klasa 4 ŻHO5
Wiktoria Mazurkiewicz, 4 ŻHO5
Wiktoria Ciołczyk, klasa 4 ŻHO5
Julia Bołdys, klasa 4 TŻHO
Julia Pinocy, klasa 4 TŻHO

Uczestnicy konkursu wykazali się duża wiedzą z przedmiotów turystyczno-hotelarskich, odpowiadając na różnorodne  pytania. Każdy z zawodników miał dodatkową motywację, by znaleźć się w finale – na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Laureatami tegorocznego JEDEN Z DZIESIĘCIU zostali:
I miejsce – Oliwia Kotara, kl. 4 ŻHO nagroda: voucher na pobyt w HOTELU MERCURE**** w Katowicach
II miejsce – Wiktoria Mazurkiewicz, kl. 4 ŻHO5, nagroda: voucher na pobyt w WILLI WIKTORIA w Zawoi
III miejsce – Paulina Flasza, kl. 3 ŻHO5, nagroda: voucher do Restauracji Dwór Bismarcka w Mysłowicach o wartości 200 zł.

Nagrody zwycięzcom wręczyli II Zastępca Prezydent Miasta Mysłowice – Mateusz Targoś, dyrektor CKZiU w Mysłowicach – mgr inż. Tomasz Wybraniec oraz  wicedyrektor mgr inż. Ewa Zając.

Gratulujemy uczestnikom dwuetapowego konkursu i organizatorom, którzy zadbali o to, by w interesujący i ekscytujący sposób propagować wiedzę z branży turystyczno-hotelarskiej. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w konkursie za rok.

Skip to content