AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Udział CKZiU w miejskich obchodach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

11LIS

W piątek 11 listopada 2022 roku Pan Dyrektor Tomasz Wybraniec wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego oraz społeczności uczniowskiej naszego Centrum wziął udział w miejskich obchodach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Delegacja naszej szkoły złożyła  wiązankę  na Placu Wolności pod pomnikiem kardynała Augusta Hlonda. Następnie uczestniczyła we mszy św. za Ojczyznę w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Brzęczkowicach. Kolejnym ważnym wydarzeniem  piątkowego święta było podniesienie flagi państwowej na maszcie w Parku Promenada przez poczet flagowy Straży Miejskiej w Mysłowicach.
Udział reprezentacji  CKZiU w Mysłowicach w obchodach Święta Niepodległości był wyrazem patriotyzmu i więzi ze społecznością naszego miasta.

 

Skip to content