AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Podziękowanie za 29. Finał WOŚP

16LUT

29 Finał za nami. Zakończyliśmy go kwotą deklarowaną 83342,51 zł z kwesty ulicznej. Suma kwot z eSkarbonek sztabowych to 2537 złotych. eSkarbonka pana Prezydenta Miasta Mysłowice: pana Dariusza Wójtowicza zgromadziła środki w wysokości 8655 złotych. Zgodnie z życzeniem włodarza naszego miasta doliczamy tę kwotę do środków zebranych podczas tegorocznego mysłowickiego finału. Wszystkie te wpływy dają nam tegoroczną sumę deklarowaną 94 251,51 złotych.

W tym roku Finał był wyjątkowo trudny, ale mimo przeszkód i utrudnień związanych z pandemią udało się go zorganizować. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, dlatego wszystkim którzy się do tego przyczynili pragnę złożyć gorące i szczere podziękowania.

W tym roku na ulicach Mysłowic z puszkami WOŚP  kwestowało 103 Wolontariuszy/Kapitanów, którzy zarejestrowani byli w Mysłowickim sztabie.

Mimo, iż 29 Finał musieliśmy przeprowadzić w trudnych i wyjątkowych warunkach, z całego serca Wam dziękuję, że pokonaliście strach i wybraliście działanie na rzecz innych. Kolejny raz daliście wspaniały przykład odpowiedzialności i solidarności. Dziękuję, że możemy się od Was uczyć oddania i ofiarności.  Ze względu na tą trudną sytuację szczególne podziękowania kieruję także w stronę Waszych rodziców i opiekunów- jesteście wspaniali, że zechcieliście włączyć się w naszą wspólną akcję.

Za nieocenioną pomoc, wsparcie i zaangażowanie przy organizacji tego wyjątkowego Finału dziękuję Pani Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach: Pani Ewie Zając. Koleżankom i kolegom z tejże placówki, bez których organizacja pracy sztabu byłaby niemożliwa. Cieszę się, że mimo tej trudniej sytuacji ten Finał się odbył i że jak co roku  mogliśmy dołączyć do tej szczytnej akcji i bezinteresownie ofiarować dobro.

 

Szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

                                                                                                                       Łukasz Pękala

Skip to content