AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

CKZiU w turnieju siatkarskim SITG

01LUT

Sukcesem zakończył się udział reprezentacji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Turnieju Piłki Siatkowej Kół SITG zorganizowanym 25 stycznia 2019 roku w hali MOSiR w Mysłowicach. Nasi uczniowie wywalczyli III miejsce.

Po bardzo udanej fazie grupowej, w której nasza drużyna była bezkonkurencyjna, w 1/8 finału  wygraliśmy z zespołem Wyższego Urzędu Górniczego, ulegliśmy dopiero w ćwierćfinale siatkarzom reprezentującym firmę REMAGUM – późniejszego zwycięzcę turnieju. W ostatnim meczu, po bardzo zaciętym pojedynku wygraliśmy z drużyną KWK Mysłowice-Wesoła i zajęliśmy tym samym miejsce na podium.

Zwycięski skład naszej drużyny to: Chyc Martyna, Urszula Jeż, Kaprzyk Dawid, Nowak Szymon, Gruba Dawid, Dyczkowski Michał, Mazur Daniel oraz Brzóska Paweł .

Zawodników przygotowali i opiekę nad nimi sprawowali nauczyciele: Marek Mikuła i Adrian Duży.

Dziękujemy za zwycięstwo, wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Skip to content