AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Zakończenie zajęć dydaktycznych 2017/2018

21CZE

Koniec roku szkolnego tuż tuż. Wakacje stają się upragnioną przez uczniów rzeczywistością! W związku z powyższym uprzejmie informujemy, iż uroczystość zakończenia  roku szkolnego 2017/2018 będzie przebiegała wg poniższego harmonogramu:

Placówka nr 1 (Mikołowska 44) 22 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00

Placówka nr 2 (Pocztowa 20 ) 22 czerwca 2018 r. o godzinie 8:30

 

22.06.2018 w CKZiU odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas akademii zostały wręczone dyplomy i nagrody w konkursach organizowanych w ciągu roku szkolnego m. in: ” Super Klasa 2018″, ” Happening Tygodnia Profilaktyki” „Stała się niepodległa”, ” Matematyka w obiektywie” czy konkursy językowe. Wyróżnieni zostali również uczniowie z najwyższymi średnimi ocen i frekwencją oraz organizatorzy życia szkolnego.

Zobaczcie naszą fotorelację.

Zbliżające się wakacje to piękny   i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla  dzieci i młodzieży, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach.

Pragniemy poinformować, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny ” Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej Ministerstwa oraz Kuratorium Oświaty w Katowicach w zakładce wypoczynek. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Zróbmy wszystko, aby nasi uczniowie dysponowali pełną wiedzą na temat przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom i byli ich świadomi. Prosimy o uwrażliwienie dzieci i młodzież na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które mogą stać się ich udziałem,  w tym w sposób szczególny na bezpieczne zachowania nad wodą czy w górach. Przypomnijmy o możliwości wystąpienia gwałtownych zjawisk atmosferycznych, zagrożeń terrorystycznych, o kąpielach w miejscach dozwolonych, a także niebezpieczeństwach wynikających z  zażywania dopalaczy, narkotyków, palenia papierosów czy spożywania alkoholu.

Skip to content