AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Wycieczka do Ogrodzieńca

28MAJ
W czwartek, uczniowie klas 1 Lei i 1 Lek wzięli udział w niezwykle ekscytującej wycieczce do Ogrodzieńca. Dzień rozpoczął się od zwiedzania majestatycznych ruin zamku Ogrodzieniec, gdzie uczniowie mieli okazję poczuć historię na własnej skórze i poznać fascynujące opowieści o dawnych czasach. Następnie grupa udała się na Górę Birów, gdzie wspinaczka została nagrodzona zapierającymi dech w piersiach widokami.
Pogoda była wyjątkowo piękna, co dodatkowo podkreśliło radość i entuzjazm uczestników. Uczniowie cieszyli się nie tylko malowniczymi krajobrazami, ale także wspólnym czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Humory dopisywały przez cały dzień, a śmiech i rozmowy towarzyszyły wszystkim na każdym kroku.
Na zakończenie wycieczki wszyscy zebrali się wokół ogniska, gdzie własnoręcznie upiekli pyszne kiełbaski. Ten wspólny posiłek stał się idealnym zwieńczeniem dnia pełnego przygód i wrażeń.
To był niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 1 Lei i 1 Lek. Wycieczka do Ogrodzieńca była nie tylko okazją do nauki i zwiedzania, ale także do integracji i wzmocnienia więzi między rówieśnikami.
Opiekę nad wycieczką sprawowały panie Agata Siwiec i Karina Krawczyk.
Skip to content