AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

WARSZTATY BARMAŃSKIE

22MAJ

W ramach zajęć specjalizacyjnych z zakresu zarządzania zakładem gastronomicznym odbyły się warsztaty z zakresu barmaństwa. Stanowiły one wyjątkową okazję dla uczniów klasy piątej do zaprezentowania swoich umiejętności w przygotowywaniu drinków i koktajli bezalkoholowych.

Wszystkie przepisy na drinki zostały wykonane przez uczniów, którzy starali się połączyć różnorodne składniki w ciekawe i oryginalne kompozycje smakowe. Każdy z uczestników miał okazję zaimponować swoimi umiejętnościami, prezentując nie tylko estetyczne podanie, ale również dbałość o proporcje i równowagę smakową.
Bezalkoholowe koktajle cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród obecnych, którzy chętnie degustowali kolejne propozycje. Niektóre z receptur były inspirowane tradycyjnymi przepisami, inne zaś okazały zupełnie nowatorskie i odważne.
Warsztaty stanowiły doskonałą okazją zdobycia praktycznych umiejętności. Uczniowie świetnie się bawili, pracując w zespole i dzieląc się swoimi pomysłami. To było nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale także idealna okazja do przetestowania swoich umiejętności i kreatywności.
Mamy nadzieję, że kolejne warsztaty będą równie inspirujące i pełne pasji do barmaństwa. Gratulujemy uczniom klasy piątej wspaniałej pracy i kreatywności w przygotowaniu wyjątkowych napojów.

Skip to content