AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

ŚWIĄTECZNY JARMARK W WESOŁEJ

13GRU

Kolejny już raz w południowej dzielnicy Mysłowic – w Wesołej, w sobotnie przedpołudnie 9. grudnia, odbył się jarmark świąteczny. Wśród przedstawicieli drobnych przedsiębiorców, przedszkoli i szkół oraz grup parafialnych, działających w tej części naszego miasta, znaleźliśmy się również i my. Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację tej imprezy. Na kilka dni przed jarmarkiem jedni piekli świąteczne pierniczki, pakowali je, a inni przygotowywali karteczki z życzeniami. W sobotę od samego rana młodzież sprzedawała przygotowane wypieki i, mimo że było mroźnie i śnieżnie, wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera. Czas szybko minął, a my postanowiliśmy w przyszłym roku ponownie zagościć się na corocznym jarmarku organizowanym przez Radę Dzielnicy oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury.

Skip to content