AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

HO!HO!HO! Mikołajki w naszej szkole

08GRU

6 grudnia, w dniu wspomnienia św. Mikołaja, młodzież, kadra nauczycielska oraz pracownicy  administracji i obsługi wspólnie celebrowali to święto. Przygotowania do  MIKOŁAJEK w naszej szkole trwały jednak od kilku dni. Ubierano choinki i tworzono dekoracje, które stały się ozdobą sal i szkolnych korytarzy. W dniu patrona  uczniowie i pracownicy Centrum, ubrani w czerwone mikołajowe czapki oraz świąteczne stroje, wzięli udział w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski niespodziance – TELETURNIEJU MIKOŁAJKOWYM. Aby otrzymać drobny upominek, trzeba było wykazać się wiedzą na temat życia i działalności biskupa Mikołaja oraz zwyczajów kultywowanych z tej okazji w różnych zakątkach świata. Jednak jak każe tradycja, w tym dniu nikt nie został bez prezentu, gdyż został obdarowany słodkim upominkiem 🙂

Skip to content