AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

ELIMINACJE OTWARTE KONKURSU „Mysłowice mają talent” za nami!

23MAR

22 mara b.r. na scenie Mysłowickiego Centrum Kultury odbyły się eliminacje otwarte konkursu Mysłowice maja talent inaugurujące tegoroczną edycję tego przedsięwzięcia.  Organizatorzy, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach, Mysłowicki Ośrodek Kultury oraz nasze Centrum, wzorem lat ubiegłych skierowali propozycje udziału w zmaganiach konkursowych nie tylko do młodzieży szkół mysłowickich, ale także do wszystkich tych, którzy mieszkają w Mysłowicach, ale uczą się poza granicami naszego miasta.

Do eliminacji zgłosiło się siedmioro uczestników. A byli to:

  1. Piotr Kaczmarek, śpiew
  2. Martyna Myszkowska, śpiew
  3. Hanna Bober i Jakub Wolski, taniec towarzyski
  4. Weronika Bilewicz, śpiew
  5. Agata Jeleń, która zaprezentowała się w tańcu modern
  6. Alicja Bilewicz, śpiew
  7. Wiktoria Wółkiewicz, gimnastyka powietrzna

Ich występy na deskach MOK – u oceniało jury w składzie: pani Natalia Baranowska ( wokalistka, animatorka kultury, pracownik MOK), pani Natalia Ciszewska (aktorka  związana z Teatrem Polskim w Czeskim Cieszynie i grupą Bez Puenty Impro), pani Tatiana Littatka (wokalistka i influencerka pochodząca z Ukrainy) oraz pan Mariusz Moczko (partner strategiczny konkursu, szef Szkoły Jazdy EgzaminatoL)

Komisja oceniająca, po wyjątkowo krótkich obradach, wyłoniła zwycięzców I etapu konkursu. Są nimi:

  1. Alicja Bilewicz
  2. Hanna Bober i Jakub Wolski
  3. Agata Jeleń

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowali się do półfinałów, które zgodnie z harmonogramem odbędą się 18 kwietnia o godzinie 10.00, tradycyjnie w MOK – u. Życzymy powodzenia

Skip to content