AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Andrzejkowy kiermasz charytatywny

30LIS
30 listopada w Placówce nr 1 uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły mogli za symboliczną kwotę skosztować specjałów cukierniczych wykonanych przez naszych uczniów i ich rodziców. Oprócz słodkości zakupić można było także ciasteczka z wróżbą wykonane przez uczniów klas gastronomicznych pod czujnym okiem pani Danuty Prorok. Aby tradycji stało się zadość można także było powróżyć z kart u naszej szkolnej wróżki, którą już drugi rok z rzędu była Paulina Flasza z klasy 3 ŻHO 5.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, czyli naszym ciasteczkowym producentom i konsumentom, gdyż dzięki Wam uzbieraliśmy 370 złotych dla podopiecznego stowarzyszenia Motomikołaje.
Kiermasz zorganizowała młodzież z Samorządu Uczniowskiego oraz ze Szkolnego Koła Wolontariatu.
Dziękujemy za miłą atmosferę i zaangażowanie, za WASZE DOBRE SERCE!

Skip to content