AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Święto EDUKACJI NARODOWEJ

14PAŹ

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej szkolnej wspólnoty: nauczycieli,  uczniów, pracowników administracji i obsługi. A w naszej szkole więź ta jest szczególnie silna i to ona kształtuje poczucie tożsamości każdego ucznia.

W tym dniu młodzież naszego Centrum w sposób szczególny postanowiła podziękować wszystkim świętującym pracownikom szkoły. Uczniowie i uczennice przygotowali kawiarenkę w pokoju nauczycielskim. Zaproszeni goście mogli  wypić kawę lub herbatę i poczęstować się słodkimi babeczkami, które z tej okazji upiekli  uczniowie. Nie zabrakło też kwiatów i dobrych słów, bowiem na ręce Dyrekcji Szkoły przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przekazali jesienne bukiety oraz serdeczne życzenia wraz z podziękowaniami.

Miłym akcentem okazał się także konkurs skierowany do młodzieży naszej szkoły. Polegał on na odgadnięciu, który z nauczycieli znajduje się na   fotografii z lat dziecięcych. Uczniowie, którzy pierwsi rozpoznali właściwe osoby, otrzymali bonus – zwolnienie z odpowiedzi ustnej  u nauczyciela, który  został rozpoznany.

Był to miły dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i życzeń płynących od uczniów i absolwentów CKZiU.

Skip to content