AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Godzina dostępności dla uczniów i rodziców

05WRZ

„GODZINA DOSTĘPNOŚCI” W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W MYSŁOWICACH

Nazwisko Imię Dzień tygodnia Godzina dostępności Adres Sala
BABICZ MAGDA PONIEDZIAŁEK 810 – 910 MIKOŁOWSKA 44 24
BALICKA JADWIGA PIĄTEK
(CO 2 TYGODNIE)
1340-1440 MIKOŁOWSKA 44A 7
BANASIK JAROSŁAW CZWARTEK

(CO 2 TYGODNIE)

1740-1840 MIKOŁOWSKA 44A WARSZTAT 1
BORKOWSKA ALEKSANDRA PONIEDZIAŁEK

(CO 2 TYGODNIE)

1255  – 1355 MIKOŁOWSKA 44 37
BRĄGIEL–DUDEK ANETA ŚRODA 1515-1615 MIKOŁOWSKA 44 21
BUCZEK KRZYSZTOF ŚRODA 1430 – 1530 MIKOŁOWSKA 44 23A
BURAKOWSKA EDYTA PONIEDZIAŁEK 1100-1200 MIKOŁOWSKA 44 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
CIACH ANNA ŚRODA 1425-1525 MIKOŁOWSKA 44 25
CIEPLIK-POCHOPIEŃ MICHALINA PIĄTEK 1630-1730 MIKOŁOWSKA 44 7
CZACHOR JANUSZ CZWARTEK 1610-1710 MIKOŁOWSAK 44A 9B
DEPTA KATARZYNA PIĄTEK 1425-1525 MIKOŁOWSKA 44 33A
DEWERENDA ANNA ŚRODA 1150-1250 MIKOŁOWSKA 44A 24B
DŁUTEK KRZYSZTOF PIĄTEK 1430-1530 MIKOŁOWSKA 44 16
DUŻY ADRIAN CZWARTEK 955-1055 MIKOŁOWSKA 44 12
DYLONG DARIUSZ PIĄTEK

(CO 2 TYGODNIE)

1655-1755 MIKOŁOWSKA 44A 9
DYMEK ANNA CZWARTEK 905-1005 POCZTOWA 20 30
FALECKA BARBARA ŚRODA 1605-1705 MIKOŁOWSKA 44 37
GADALIŃSKI DANIEL PONIEDZIAŁEK 715-815 MIKOŁOWSKA 44A LAKIERNIA
GUT ALEKSANDRA PONIEDZIAŁEK 1605-1705 MIKOŁOWSKA 44 34
HOK JACEK PIĄTEK

(CO 2 TYGODNIE)

1655-1755 MIKOŁOWSKA 44A 9
IWANOWSKI ŁUKASZ ŚRODA 1245-1345 MIKOŁOWSKA 44 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
JANKOWICZ ALEKSANDRA WTOREK 1300-1400 MIKOŁOWSKA 44 23
JANOWSKA-POŻYC KAROLINA CZWARTEK
(CO 2 TYGODNIE)
1520-1620 POCZTOWA 20 28
JERUŻALSKA TERESA PONIEDZIAŁEK

(CO 2 TYGODNIE)

1605-1650 MIKOŁOWSKA 44 32
JEZIOROWSKI TOMASZ ŚRODA 1740-1840 MIKOŁOWSKA 44A 2B
JÓŹWIK AGNIESZKA PONIEDZIAŁEK 730-830 POCZTOWA 20 29
JURASZEK JOLANTA CZWARTEK 810-910 POCZTOWA 20 36
KAŁUZIAK MICHAŁ CZWARTEK 1430-1530 MIKOŁOWSKA 44 16
KAMIŃSKI CZESŁAW ŚRODA 1430-1530 MIKOŁOWSAK 44A 8A
KAWKA AGATA ŚRODA 810-910 MIKOŁOWSKA 44 33A
KAZIBUT GABRIELA PONIEDZIAŁEK 1520-1620 MIKOŁOWSKA 44 31
KAZIBUT GABRIELA PIĄTEK 1430-1530 POCZTOWA 20 11
KLEIN KAMILA PONIEDZIAŁEK 950-1050 MIKOŁOWSKA 44 33
KOCOT IRENA ŚRODA 1515-1615 MIKOŁOWSKA 44 8
KOŁODZIEJ EDYTA ŚRODA 720-820 MIKOŁOWSKA 44 7
KOPEĆ TOMASZ ŚRODA 1600-1700 MIKOŁOWSKA 44A 11B
KOWALCZYK MIROSŁAW CZWARTEK

(CO 2 TYGODNIE)

1430-1530 MIKOŁOWSKA 44A 9
KOZIAK LAURA CZWARTEK 1515-1615 MIKOŁOWSKA 44 32
KRAUZOWICZ KRZYSZTOF ŚRODA 715-815 MIKOŁOWSKA 44 29
KRAWCZYK KARINA PIĄTEK 1240-1340 MIKOŁOWSKA 44A 11
KROK MACIEJ ŚRODA 900-1000 MIKOŁOWSKA 44 12
KUDELSKI MAREK CZWARTEK 1740-1840 MIKOŁOWSKA 44A 11B
KUZIA GRAZYNA PONIEDZIAŁEK 1425-1525 MIKOŁOWSKA 44A 6A
ŁOKIEĆ ŁUKASZ CZWARTEK 1605-1705 MIKOŁOWSKA 44 28
MACIEJOWSKI JERZY ŚRODA 1425-1525 MIKOŁOWSKA 44A 4
MAGDZIORZ SABINA CZWARTEK 1430-1530 MIKOŁOWSKA 44 17
MAKOWIECKI WITOLD CZWARTEK 1745-1845 MIKOŁOWSAK 44A 11A
MALICKA MAGDALENA CZWARTEK

(CO 2 TYGODNIE)

1630-1730 MIKOŁOWSKA 44A 6
MALMON-SZOT KAROLINA PIĄTEK
(CO 2 TYGODNIE)
1605-1705 MIKOŁOWSKA 44A 7
MASTALSKA MAGDALENA WTOREK 715-815 MIKOŁOWSAK 44A 5
MIKUŁA MAREK PIĄTEK 1330-1430 HALA SPORTOWA – PIASTÓW ŚL. 20 HALA SPORTOWA
MILLER OLGA ŚRODA 1430-1530 MIKOŁOWSKA 44 21
OBLONG-ZWIÓR MONIKA PIĄTEK 1415-1515 MIKOŁOWSKA 44 20
OSYRA WOJCIECH PIĄTEK 1515-1615 MIKOŁOWSKA 44 12
PALECKI ANDRZEJ PIĄTEK
(CO 2 TYGODNIE)
1700-1800 MIKOŁOWSKA 44 28
PĘKALA ŁUKASZ CZWARTEK 855-955 MIKOŁOWSKA 44 SALA GIMNASTYCZNA
PĘKALA PIOTR PIĄTEK 1605-1705 MIKOŁOWSKA 44A 5
PIĄTKOWSKI MARIUSZ PONIEDZIAŁEK 955-1055 MIKOŁOWSKA 44A 3B
PILCH JUSTYNA CZWARTEK 1100-1200 ONLINE
POLACZKIEWICZ – BABIUCH ANNA PONIEDZIAŁEK

(CO 2 TYGODNIE)

1745-1845 MIKOŁOWSKA 44A 24B
PROROK DANUTA ŚRODA 1425-1525 MIKOŁOWSKA 44A 11
PYPŁACZ DANUTA ŚRODA

(CO 2 TYGODNIE)

1100-1200 POCZTOWA 20 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
ROSIAK AGATA CZWARTEK 1225-1325 MIKOŁOWSKA 44A 24B
SAMOJLUK DAMIAN PIĄTEK 720-820 MIKOŁOWSKA 44 30
SIODŁOK MAGDALENA CZWARTEK 1140-1240 MIKOŁOWSKA 44A 24B
SIWIEC AGATA PONIEDZIAŁEK 1430-1530 POCZTOWA 20 28
SKALIK AGATA PONIEDZIAŁEK 1430-1530 POCZTOWA 20 25
SROGA ARTUR PIĄTEK 1430-1530 POCZTOWA 20 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
STOLORZ EDYTA PONIEDZIAŁEK 1330-1400 MIKOŁOWSKA 44 18
STOLORZ EDYTA WTOREK 1030-1100 MIKOŁOWSKA 44 18
STOLORZ RAFAŁ CZWARTEK 1740-1840 MIKOŁOWSKA 44A WARSZTAT 2
SZAFRAŃSKI ANDRZEJ CZWARTEK 1630-1730 MIKOŁOWSAK 44A 8B
SZAFRAŃSKA JOANNA CZWARTEK 1700-1800 MIKOŁOWSKA 44A 3
SZAREK LAURA PONIEDZIAŁEK 1330-1430 MIKOŁOWSKA 44 26
SZCZEPAŃSKA MONIKA PONIEDZIAŁEK 1520-1620 MIKOŁOWSKA 44A 12
SZCZOK-JANOTA BEATA PONIEDZIAŁEK 1430-1530 POCZTOWA 20 21
SZWAJCOK MARCIN ŚRODA 1500-1600 MIKOŁOWSKA 44A 8
SZYNDLER AGNIESZKA WTOREK 1520-1620 MIKOŁOWSKA 44 22
ŚLUSARCZYK -PUCHAŁKA MAGDALENA WTOREK 1700-1800 MIKOŁOWSKA 44A 3
TOKARSKA KATARZYNA ŚRODA 1700-1800 MIKOŁOWSKA 44 18A
TURSKA MONIKA CZWARTEK 1330-1430 MIKOŁOWSKA 44A 17
URBAŃCZYK ADAM WTOREK 1600-1700 MIKOŁOWSKA 44 GABINET 3
URBAŃCZYK JACEK WTOREK 715-815 MIKOŁOWSKA 44A 4B
WIERCIMOK LESZEK WTOREK 1150-1250 POCZTOWA 20 35
WILK GRAŻYNA PIĄTEK 1000-1100 MIKOŁOWSKA 44A 7A
WNĘTRZAK MACIEJ ŚRODA 1330-1430 MIKOŁOWSKA 44A 11
WRÓBEL IRENEUSZ PIĄTEK 1425-1525 POCZTOWA 20 35
WYBRANIEC ANNA ŚRODA 1400-1500 MIKOŁOWSKA 44 28
WYBRANIEC TOMASZ PIĄTEK 1600-1700 MIKOŁOWSKA 44 GABINET 1
WYLĘŻEK – MANIECKA IWONA CZWARTEK 1340-1440 MIKOŁOWSKA 44 22
ZAJĄC ARTUR ŚRODA 1330-1430 MIKOŁOWSKA 44A 5A
ZAJĄC EWA PONIEDZIAŁEK 1615-1715 MIKOŁOWSKA 44 16
ZALEGA MAŁGORZATA ŚRODA 1430-1530 MIKOŁOWSKA 44A 4
ZARÓD ANNA CZWARTEK 715-815 MIKOŁOWSKA 44A 7
ZAWALSKA ALEKSANDRA PONIEDZIAŁEK 1000-1100 MIKOŁOWSKA 44 SALA GIMNASTYCZNA
ZIEMBA BEATA PONIEDZIAŁEK

(CO 2 TYGODNIE PARZYSTE)

1430-1530 POCZTOWA 20 27
ZIEMBA BEATA WTOREK
(CO 2 TYGODNIE NIEPARZYSTE)
1515-1615 MIKOŁOWSKA 44 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
Skip to content