AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

JEDEN Z DZIESIĘCIU, czyli finał szkolnego konkursu z branży turystyczno-hotelarskiej

24KWI

Jakim rodzajem turystyki jest rafting? Które z historycznych hoteli znajdowały się w Paryżu? Na te i inne pytania z branży turystyczno-hotelarskiej mieli okazję odpowiedzieć uczestnicy finału szkolnego konkursu JEDEN Z DZIESIĘCIU, który 21 kwietnia 2022 r. został zorganizowany  w naszym Centrum. Organizatorki wydarzenia – p. M. Mastalska, p. M. Turska i p. M. Szczepańska przygotowały dla zawodników ciekawy zestaw zadań  sprawdzających wiedzę zdobywaną nie tylko podczas lekcji przedmiotów zawodowych i praktyk. Uczestników konkursu  najbardziej  zaskoczyły pytania dotyczące aktualnych wydarzeń w branży turystyczno-hotelarskiej. Emocje były ogromne. Nic w tym dziwnego, gdyż do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Nie zapomniano również o publiczności. Szkolne animatorki: Oliwia Kotara i Konstancja Wojtoń przygotowały zadania-niespodzianki dla uczniów kibicujących zawodnikom. Wykonanie utworu wokalnego po zjedzeniu kawałka cytryny nie było łatwe, jednak możliwe… , bo na publiczność również czekały interesujące nagrody: m. in. vouchery na wstęp do PARKU TRAMPOLIN JUMP MAX  oraz do siłowni MAX GYM  w Mysłowicach, deskorolka czy kolacja w chińskiej restauracji .

Laureaci teleturnieju JEDEN Z DZIESIĘCIU:
I miejsce – MAGDALENA OLSZYCZKA kl. 4 THO, nagroda: voucher na pobyt w HOTELU  SPA JAWOR *** w Zawoi
II miejsce – PATRYK MAJOR kl. 4 THO, nagroda: voucher na pobyt w HOTELU MERCURE**** w Katowicach
III miejsce – JULIA WYZNER kl. 4 THO, nagroda: voucher na pobyt w WILLI WIKTORIA w Zawoi

Gratulujemy zwycięzcom i organizatorom, którzy zadbali o to,  by w interesujący i ekscytujący  sposób propagować wiedzę z branży turystyczno-hotelarskiej.

Skip to content