AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Święto Komisji Edukacji Narodowej

19PAŹ

12 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Najpierw z samego rana wszyscy wzięliśmy udział we mszy świętej w intencji całej społeczności szkolnej, a następnie udaliśmy się do Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Podczas gali Pani Dyrektor wygłaszając przemówienie doceniła wszystkich pracowników za zaangażowanie i wkład w pracę. Następnie wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi zostały przydzielone nagrody.

Druga część naszej akademii to część artystyczna. Występy naszej młodzieży sprawiły, że popadliśmy w zadumę, w spokoju mogliśmy posłuchać pięknego śpiewu naszej uczennicy Klaudii Matys. Podczas akademii mieliśmy również okazję do uśmiechu, który towarzyszył nam podczas oglądania prezentacji o pracy nauczycieli jaką przygotowali uczniowie naszego Centrum. Na koniec pełen energii taniec Oliwii i Agaty Han z klasy 1 THO.

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia satysfakcji i zawodowego spełnienia oraz dalszych sukcesów w edukowaniu i wychowywaniu młodzieży.

Skip to content