AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Święto Komisji Edukacji Narodowej

13PAŹ

13 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Zanim jednak zaproszeni goście udali się do Mysłowickiego Ośrodka Kultury, w intencji całej społeczności szkolnej została odprawiona msza święta. Podczas gali Dyrektor Szkoły, pani Ewa Zając, wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Słowa podziękowań za zaangażowanie i wkład w pracę na rzecz naszego Centrum skierowała do wszystkich pracowników placówki.

Następnie, w części artystycznej, młodzież wystąpiła w scenkach kabaretowych, prezentując trzy ogniwa tworzące szkołę: rodziców, uczniów i nauczycieli. Całość imprezy została uatrakcyjniona śpiewem oraz tańcem.

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia satysfakcji i zawodowego spełnienia oraz dalszych sukcesów w edukowaniu i wychowywaniu młodzieży.

Na tym jednak w naszej Placówce Dzień Nauczyciela się nie skończył. Otóż 16 października szkolna aula przeobraziła się w kawiarenkę, w której młodzież naszej szkoły przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi i administracji słodką niespodziankę w postaci tortu. Dziękujemy za tak miłą i „pyszną” formę podziękowań.

Skip to content