AKTUALNOŚCI Z życia szkoły

Szkolny etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

04PAŹ

W dniu 04.10.2014 o godzinie 11.00 w Placówce nr 2 CKZiU został zorganizowany szkolny etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Kierowana jest ona głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących się w zawodzie technik logistyk. Do udziału w I etapie X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zgłosiło się ponad 8500 uczestników z 290 szkół, w z naszej szkoły udział wzięło łącznie 24 uczniów z klasy 3TL i 4Tle.

Konkurs został podzielony na trzy etapy, natomiast każdy etap na bloki programowe. Uczestnicy pierwszego etapu zmagali się z zagadnieniami dotyczącymi głównie gospodarki zapasami, transportu i spedycji oraz logistyki. Zmagania konkursowe trwały 40 min i zawierały 25 pytań jednokrotnego wyboru. Za dobrze rozwiązane zadanie można było uzyskać 2 punkty, natomiast za złą odpowiedź przyznawany był punkt ujemny. Wyniki pierwszego etapu zostaną podane do dnia 27.10.2017, trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Skip to content